Bramki Wejściowe

Eleganckie bramki wejściowe do eleganckich wnętrz

Kontrola dostępu w obiektach biurowych oznacza efektywne zarządzanie dostępem do danego obiektu dla pracowników jak i gości. Naszym klientom oferujemy bramki sensoryczne, które chronią wejścia do budynków przed osobami nieautoryzowanymi. Najważniejszą kwestią jest bezpieczeństwo, które powinno współgrać z szybkością przejścia osób autoryzowanych. Przede wszystkim bramki SpeedStile charakteryzuje wysoka przepustowość. W praktyce oznacza ona, że przy wykorzystaniu zbliżeniowego czytnika kart w ciągu minuty przez bramkę może przejść do 40 autoryzowanych osób.

Z drugiej strony estetyka wykonania bramek wejściowych ma ogromne znaczenie. Dzięki nowoczesnemu designowi bramki kontroli dostępu doskonale wpiszą się w aranżacje współczesnych biurowców. Dzieje się tak za sprawą szerokiego wyboru materiałów wykończeniowych oraz bogatej palety kolorystycznej. W przypadku bramek szybkich z linii SpeedStile bezpieczeństwo idzie w parze z nietuzinkowym designem.

Poza tym bramki można skonfigurować w zależności od potrzeb w tory ze standardową szerokością przejścia (60mm) oraz tory szerokie (90 mm), pozwalające na przemieszczanie się osób na wózkach inwalidzkich. Dodatkowo oferujemy duży wybór wysokości paneli szklanych zastosowanych w bramkach szybkich.

Wśród dostępnych modeli bramek kontroli dostępu znalazły się:
- bramki uchylne:  SpeedStile FLs, SpeedStile FL
- bramki rozsuwane: SpeedStile BP oraz SpeedStile FP

 

 

Wybierz bramkę kontroli dostępu, która najlepiej spełni Twoje wymagania

SpeedStile FLs

SpeedStile BP

SpeedStile FL

SpeedStile FP

Bramki wejściowe Gunnebo mają zastosowanie w następujących obszarach: