Stadiony I Boiska

Urządzenia kontroli dostępu na stadionach

Systemy kontroli dostępu na stadionach i obiektach sportowych

Stadiony i boiska pełnią funkcję miejsc organizacji licznych wydarzeń sportowych i kulturalnych oraz innych imprez masowych, w których uczestniczą duże ilości osób. W tłumnie odwiedzanych obszarach ryzyko wystąpienia niebezpieczeństwa z reguły jest wyższe, przez co zwiększa się zapotrzebowanie na zastosowanie skutecznych środków zapobiegawczych.

Produkty kontroli dostępu Gunnebo stworzono z myślą o zapewnieniu wysokiej dokładności w procesie weryfikacji osób korzystających z obiektów widowiskowych przy umożliwieniu wykrywania prób oszustwa systemu oraz przeprowadzania kontroli biletowej. Bramki stadionowe pozwalają na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa udało się połączyć z wymogiem wysokiej szybkości działania; w efekcie urządzenia nie tylko pozwalają redukować powstawanie kolejek, ale i pozwolą na szybszy i łatwiejszy dostęp służb porządkowych i ratunkowych w sytuacji zagrożenia. Produkty Gunnebo można stosować również w charakterze dróg ewakuacyjnych.

Charakterystyczną cechą dla oferowanych rozwiązań stanowi solidna konstrukcja wykorzystująca wytrzymałe materiały, zapewniająca odporność na akty wandalizmu i działania czynników atmosferycznych, co przyczynia się do redukcji kosztów użytkowania i serwisowania. Dodatkową zaletą jest możliwość wykorzystania prezentowanych produktów w celu wydzielenia stref ogólnodostępnych i stref VIP.

W tym obszarze rekomendujemy zastosowanie następujących urządzeń:

– Kołowroty pełnowymiarowe,
– Tripody,
– Bramki obrotowe,
– Bramki uchylne