Budynki komercyjne i publiczne

Bramki szybkie Gunnebo w budynkach publicznych i komercyjnych

Kontrola dostępu w budynkach komercyjnych i publicznych

Budynki komercyjne to nieruchomości o charakterze niemieszkalnym wykorzystywane w celu prowadzenia działalności gospodarczej. Za tą szeroką definicją kryją się obiekty, na których teren codziennie wkraczają duże ilości pełniących różne funkcje osób – pracowników, dostawców, partnerów biznesowych, jak również klientów. Wiąże się to z wymogiem zapewnienia nie tylko najwyższego poziomu bezpieczeństwa, ale i sprawnego przepływu użytkowników oraz estetycznego wyglądu tych obszarów.

Mając na uwadze potrzeby takich nieruchomości komercyjnych, jak obiekty biurowe, lokale sprzedażowe i usługowe, centra handlowe czy hotele, firma Gunnebo przygotowała ofertę produktów kontroli dostępu, które skutecznie regulują przepływ osób, dodatkowo doskonale komponując się z wystrojem nowoczesnych wnętrz.

Nasze rozwiązania charakteryzują się wysoką skutecznością wykrywania nieprawidłowości, efektywnie chroniąc każdy obiekt przed wstępem osób niepowołanych i minimalizując ryzyko wtargnięcia intruzów na jego teren. Co więcej, możliwość połączenia z zewnętrznymi systemami kontroli dostępu pomoże zoptymalizować ruch pieszych, a atrakcyjny design produktów pozwoli na dyskretną i harmonijną integrację z wyglądem każdego budynku komercyjnego wymagającego skutecznej ochrony.

W tym obszarze rekomendujemy zastosowanie następujących urządzeń:

– Bramki szybkie,
– Bramki obrotowe,
– Bramki uchylne,
– Śluzy osobowe,
– Drzwi obrotowe z kontrolą dostępu,
– Tripody