Siłownie i kluby fitness

Bramki Gunnebo w siłowniach i klubach fitness

Kontrola dostępu w siłowniach i klubach fitness

Siłownie i kluby fitness to miejsca, które w dzisiejszych czasach cieszą się dużym zainteresowaniem i wysoką frekwencją, co wiąże się z zapotrzebowaniem na zastosowanie skutecznych zabezpieczeń w tych obiektach.

W Gunnebo wierzymy, że poczucie bezpieczeństwa ważne jest w każdych okolicznościach – również w czasie wolnym. Dlatego nasze produkty nadają się do wykorzystania w obiektach rekreacyjnych, gdzie komfort i spokój użytkowników są kwestiami nadrzędnymi. Nowoczesne produkty kontroli dostępu pomogą efektywnie regulować przepływ użytkowników, pozwalając na wstęp tylko osobom upoważnionym – na przykład tym, które zeskanują ważny karnet. Dzięki temu można będzie uniknąć nadużyć, jak również zwiększyć bezpieczeństwo własności osobistej osób ćwiczących pozostawionej w szatniach czy przebieralniach.

Z naszymi produktami pewnie może czuć się także personel siłowni i klubów fitness – prezentowane w ofercie urządzenia pozwolą na wydzielenie stref zastrzeżonych dostępnych wyłącznie dla pracowników, a możliwość integracji systemów zliczania osób przechodzących czy innych elementów wyposażenia dodatkowego wspomoże zarządzanie przedmiotowymi placówkami. Dodatkową zaletą naszych rozwiązań jest ich atrakcyjny wygląd w pełni harmonizujący z wystrojem nowoczesnych obiektów rekreacyjnych.

W tym obszarze rekomendujemy zastosowanie następujących urządzeń:

– Bramki szybkie,
– Bramki obrotowe,
– Bramki uchylne,
– Śluzy osobowe,
– Drzwi obrotowe z kontrolą dostępu,
– Tripody