HiSec

Automatyczne śluzy osobowe HiSec2 to nowa odsłona wysoce skutecznych i atrakcyjnych wizualnie produktów kontroli dostępu z segmentu premium – prezentowane urządzenia nie tylko uniemożliwią przejście osób niepowołanych, ale i doskonale wpasują się w kontekst architektoniczny chronionego obiektu.

Głównym wyróżnikiem śluz osobowych jest równowaga, z jaką łączą w sobie eleganckie wzornictwo i wysoki stopień bezpieczeństwa. W każdym z modeli urządzeń HiSec2 udało się zachować optymalny stosunek skuteczności ochrony do estetycznego wyglądu. Dzięki temu klient nie musi rezygnować ze spójnego wystroju obszaru chronionego, a tym bardziej iść na kompromis w kwestiach bezpieczeństwa.

Elastyczność konstrukcji i solidność zabezpieczeń

Nie ma rozwiązań uniwersalnych, które spełnią wszystkie wymagania różnorodnych obszarów wrażliwych – dlatego automatyczne śluzy osobowe HiSec2 występują w sześciu wersjach o zróżnicowanych parametrach, z których każda pozwala na znaczną dowolność konfiguracji i szeroki wybór wyposażenia dodatkowego. Liczne możliwości personalizacji umożliwiają dobór odpowiedniego modelu do potrzeb danej lokalizacji, zwiększając komfort użytkowania produktu oraz jego atrakcyjność wizualną.

Tam, gdzie konieczność zachowania spójności aranżacji wymaga zastosowania rozwiązań o szczególnych walorach estetycznych firma Gunnebo nie zapomina jednak o skuteczności ochrony. Proponowane urządzenia z serii HiSec2 wzbogacić można również pod względem zwiększonej skuteczności wykrywania naruszeń oraz wzmocnionej odporności na próby włamania, akty wandalizmu czy ostrzał z broni palnej.

Wybierz produkt, który najlepiej spełni Twoje wymagania

HiSec2 6

HiSec2 9

HiSec 2 6SP

HiSec2 9 Lite

HiSec2 6SQ

HiSec2 10