HiSec2 6

Śluza osobowa HiSec2 6 to produkt z segmentu premium, który zapewni wysokiej klasy ochronę, a przy tym stanie się idealnym dopełnieniem eleganckich wnętrz nowoczesnych budynków biurowych. Śluzy osobowe zwiększają obszar bezpieczny w obrębie chronionego obiektu, umożliwiając każdemu użytkownikowi przejście procesu weryfikacji i autoryzacji w bezpiecznych warunkach przy zapewnieniu płynno50ści ruchu.

Funkcjonalność i oszczędność konstrukcji

Nową odsłonę śluz automatycznych HiSec charakteryzuje zgodność z szeregiem restrykcyjnych wymogów bezpieczeństwa możliwa dzięki zastosowaniu wysoce wytrzymałych materiałów zapewniających odporność na ataki mechaniczne w klasach RC 2-RC 3 (zgodnie z normą EN 1627) czy ostrzał z broni palnej do klasy BR4 (zgodnie z normą 1063).

Ponadto w modelu HiSec2 6 duże bezpieczeństwo konstrukcji idzie w parze z praktycznością budowy i kompaktowością formy, które umożliwiają swobodne dopasowanie produktu do warunków architektonicznych. Dzięki temu proponowane przez firmę Gunnebo śluzy osobowe nie tylko skutecznie chronią obszar wrażliwy, ale i wspomagają efektywne wykorzystanie przestrzeni w miejscu montażu.

W naszej ofercie dostępne są również inne modele śluz osobowych HiSec2

HiSec2 6SP

HiSec2 6SQ

HiSec2 9

HiSec2 9 Lite

HiSec2 10