HiSec2 9

Śluza osobowa HiSec2 9 to automatyczna śluza cylindryczna cechująca się niską awaryjnością oraz zapewniająca bezpieczne i komfortowe przemieszczanie się osób upoważnionych dzięki wygodnej szerokości otwarcia drzwi wynoszącej 900 mm. Śluzy osobowe to jedne z najskuteczniejszych urządzeń kontroli dostępu certyfikowane zgodnie z najsurowszymi standardami bezpieczeństwa przy zachowaniu wygody użytkowania i atrakcyjności konstrukcyjnej.

Swobodny tranzyt i wysoka skuteczność wykrywania

Wszędzie tam, gdzie wymagane jest zachowanie szczególnych środków ostrożności i zapewnienie skuteczności weryfikacji osób przechodzących trafnym wyborem okażą się śluzy osobowe HiSec2 9. Wysoce odporne na próby włamania i uszkodzenia mechaniczne, prezentowane urządzenia oferują ponadto szereg optymalizacji dodatkowo zwiększających ich wytrzymałość, jak zastosowanie oszklenia o wyższej klasie odporności. Solidność konstrukcji idzie w parze z wyjątkowo wysoką dokładnością wykrywania nieprawidłowości, którą wspomóc może zastosowanie takich elementów jak mata kontaktowa czy detektor metalu.

Zachowanie najwyższego bezpieczeństwa dostępu w śluzach HiSec2 9 nie wpływa jednak negatywnie na wygodę użytkowania produktu – przejście sterowane jest elektronicznie, a opcje działania konfigurować można przy pomocy przyjaznego w obsłudze tabletu. Samo przejście przez urządzenie odbywa się w sposób intuicyjny bez uszczerbku na swobodzie poruszania się osób uprawnionych.

W naszej ofercie dostępne są również inne modele śluz osobowych HiSec2

HiSec2 6

HiSec2 6SP

HiSec2 6SQ

HiSec2 9 Lite

HiSec2 10