SkySas

Śluzy osobowe SkySas to linia klasycznych śluz prostokątnych cechujących się solidną konstrukcją oraz szeroką różnorodnością dostępnych konfiguracji i zastosowań. W ofercie znajdują się modele wykorzystujące zarówno drzwi z napędem, jak i otwierane ręcznie.

Produkty SkySas charakteryzuje elegancka, przejrzysta konstrukcja pozwalającą na zminimalizowanie dyskomfortu związanego z przebywaniem w ograniczonej przestrzeni. Wygody użytkowania dopełnia łatwość i intuicyjność obsługi urządzenia. Dzięki tym zaletom poszczególne wersje śluz osobowych SkySas idealnie spełnią swoją rolę nie tylko w budynkach użyteczności publicznej, ale i w obiektach o bardziej restrykcyjnych wymogach dotyczących kontroli dostępu, jak banki czy wydzielone obszary zakładów produkcyjnych.

Możliwości integracji w środowisku pracy:

  • Śluzy przystosowane są do współpracy z różnymi typami czytników zbliżeniowych oraz systemami biometrycznymi umożliwiającymi skuteczną identyfikację zgodną z wymogami danej lokalizacji,
  • Nowoczesny wygląd oraz szeroki wybór dostępnych modeli o różnorodnych wymiarach i parametrach pozwala na zastosowanie naszych urządzeń w charakterze portali wejściowych w obszarach o szczególnych wymogach architektonicznych.

 

Wybierz produkt, który najlepiej spełni Twoje wymagania

SkySas BA

SkySas EV

SkySas CU