UniSas

Śluzy osobowe UniSas to rozwiązania kontroli dostępu dedykowane obszarom o szczególnych potrzebach w zakresie bezpieczeństwa, gdzie największy nacisk kładzie się na funkcjonalność i skuteczność ochrony przed dostępem osób niepowołanych.

Klasyczne śluzy osobowe otwierane manualnie pozwalają na precyzyjną weryfikację użytkowników przy zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa fizycznego oraz zapewnieniu szerokich możliwości integracji dodatkowych czytników i urządzeń wykrywających.

Najwyższy standard bezpieczeństwa w praktycznej formie

Śluzy osobowe UniSas powstały z myślą o potrzebach lokalizacji, w których bezpieczeństwo dostępu jest kwestią priorytetową. Urządzenia certyfikowane są zgodnie ze standardami europejskimi, wykazują wysoką odporność na próby włamania i umożliwiają niezwykle skuteczną kontrolę osób przechodzących dzięki szerokiej gamie dostępnych czujników i detektorów.

Produkt cechuje kompaktowość i praktyczność konstrukcji, która daje możliwość wpasowania śluz UniSas w nawet bardzo ograniczoną przestrzeń szczególnie wrażliwych obiektów. Prezentowane urządzenia będą doskonałą odpowiedzią na potrzeby obiektów przemysłowych czy usługowych, gdzie niezbędne jest wydzielenie stref zastrzeżonych: zapleczy do wyłącznego dostępu personelu, przedsionków bankomatowych czy stref czystych w zakładach produkcyjnych.

 

Wybierz produkt, który najlepiej spełni Twoje wymagania

UniSas BA

UniSas EV